6.8 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
HomePre ŽenyLeto 2022 bude na nezaplatenie!

Leto 2022 bude na nezaplatenie!

Hovoríte si, že si už pomaly zaslúžite niečo lepšie? Získať lepšiu fyzičku, refreshovať šatník, odľahčiť myseľ… jednoducho vziať to tak trochu z gruntu, a pritom si užiť? Doprajte si to všetko práve teraz (bez toho, aby vás to stálo viac, než chcete).

Čím intenzívnejšie slnko páli, tým viac sa túžite pohnúť z miesta a urobiť svoj život zábavnejším? Nemusíte hneď plánovať cestu okolo sveta, stačí si do všednej reality pustiť trochu akcie. A ak ste navyše majiteľkou karty Mastercard® (ktorú môžete získať štandardne od svojej banky pri založení bankového účtu alebo na vyžiadanie), vaše letné dobrodružstvá môžu byť jednoduchšie a hlavne lacnejšie.

Rozbehnite to na kolieskach
Sedenie pri televíznych šou vás už dvakrát neláka? Stavte na pohyb. Napríklad inliny predstavujú nadčasovú zábavu, a aj keď ste sa na nich preháňali naposledy na strednej škole, nikdy nie je neskoro znova sa do nich obuť. Akonáhle prekonáte štart a prvý zjazd z kopca, jazdy za zvuku koliesok, ktoré sa ostro dotýkajú terénu, sa nebudete môcť nabažiť. Navyše sa pritom dá aj skvele chudnúť. Počas tridsiatich minút jazdy v normálnom tempe spálite 300 kalórií, a pokiaľ začnete lenivé tempo striedať s intenzívnejším záberom, môžete za rovnaký čas spáliť ešte o 100 kalórií viac.

Plnou parou von!
Vedela ste, že majiteľov chlpatých maznáčikov postihujú depresie a infarkty myokardu oveľa menej ako zvyšok populácie? Môže za to samozrejme vedomie oddaného spoločníka, ktorý okrem vašej lásky prahne aj po pravidelnom pobyte v otvorenom priestore. Už dlho koketujete s myšlienkou, že si psieho kamaráta zaobstaráte? Urobte to práve v lete, aj z praktických dôvodov: Takéto šteniatko si osvojí základné (hygienické) návyky uprostred zelene a rozkvitnuté lúky rýchlejšie, a čo si budeme nahovárať – vy výpravy do rozkvitnutej prírody budete vyhľadávať aj radšej ako za jesenných plieskaníc.

… A pred tým si prevetrajte outdoor šatník
Že mienite počas prázdnin jazdiť pravidelne na bicykli, venovať sa vysokohorskej turistike alebo si na tohtoročnej dovolenke strihnete s kamarátkou tenis? Aj v takých situáciách vám to musí bezkonkurenčne pristane! Poobzerajte sa preto po pohodlnej výstroji. Tip: ZebraStore.cz, kde môžete čerpať až 10% zľavu.

Výhody pre všetkých
S každou bežnou kartou Mastercard získate prístup k zľavám na športové vybavenie, k top športovým aplikáciám alebo k hokejovým a ďalším športovým zážitkom, ktorými môžete potešiť napríklad svojho milého. Pretože zdieľaná zábava a radosť sa násobí.

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články