6.8 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
HomeRodinaAlbert rozváža potraviny v Brne, Olomouci a Žiline s doručením zadarmo

Albert rozváža potraviny v Brne, Olomouci a Žiline s doručením zadarmo

Poznáme to všetci. Nie vždy máme dostatok času alebo energie na vybavenie nákupu priamo v obchode av takej chvíli určite oceníme, že si naše obľúbené potraviny môžeme objednať z pohodlia domova. Už takmer rok môžu zákazníci obchodov Albert v troch najväčších moravských mestách – Brne, Olomouci a Ostrave – využívať služby Albert Domov Zadarmo. Čerstvé a zdravé potraviny si môžete vyberať nielen cez mobilnú aplikáciu, ale aj na webových stránkach. Doručenie zadarmo navyše prebieha formou eko ciest, nešetríte teda len vlastný čas, ale aj uhlíkovú stopu.

Potraviny nakupuje mnoho z nás takmer každý týždeň. V momentoch, kedy vám nezostáva dostatok času alebo sa vám nechce do obchodu, stačí siahnuť po telefóne pre Android aj iOS alebo počítači, a všetko čo potrebujete môžete na pár kliknutí objednať. Ďalej sa už nemusíte starať o nič, Albert vám celý nákup doručí až k dverám, a dokonca zadarmo. Pre prvé dve objednávky môžete navyše využiť zľavu 100 Kč, pri každej ďalšej, ktorá presiahne hodnotu 1500 Kč, sa vám odpočíta 10% z celkovej ceny.

Či už nakúpite cestou domov z práce ingrediencie na večeru alebo v pohodlí domova uskutočníte veľký týždenný nákup pre celú rodinu, vyberať môžete z tisíce položiek za výhodné ceny ako v samotných predajniach. Čerstvé aj trvanlivé produkty, tovar vlastných značiek ako sú Nature’s Promise alebo Fresh Bistro, mrazené produkty aj nepotravinový tovar – to všetko môžete prihodiť do virtuálneho košíka v aplikácii alebo na prehľadnom webe albertdomuzdarma.cz a objednať bez ďalších starostí.

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články