14.3 C
Brno
Úterý, 3 října, 2023
HomePre ŽenyFunkcie výberu zimného kočíka pre dieťa

Funkcie výberu zimného kočíka pre dieťa

Ak čakáte bábätko v zime alebo na jeseň, potom musíte myslieť na nákup kočíka, ktorý dokáže dieťa zakryť pred nepriazňou počasia, jazdiť po zasnežených cestách a byť pohodlný. Existuje niekoľko dôležitých nuancií, o ktorých budeme hovoriť.

Na čo by si teda rodičia mali dať pozor pri výbere kočíka na zimu?

Pri výbere je veľmi dôležité venovať pozornosť takým komponentom, ako je veľkosť kočíka, izolácia, kolesá, hmotnosť a doplnkové príslušenstvo.

Vyberáme veľkosť

Ak sa vaše dieťa objaví na konci zimy, potom až do konca jarnej sezóny budete mať dostatok bežného kočíkovania. S nástupom teplých dní budete chcieť dieťatko predsa len preložiť do chodiaceho bloku a pomaly ho zoznámiť s okolitým svetom.

Ak sa vaše dieťa narodilo v lete a plánujete v zime systematicky chodiť s kolískou, je lepšie vopred nájsť možnosť, ktorá bude na to prispôsobená: bude teplá a široká, aby ste ju mohli zabaliť. dieťa s prikrývkou.

Otepľovanie

Štruktúru môžete urobiť teplejšou. Kupis.sk ponúka široký sortiment z rôznych materiálov. Existujú výrobky z fleecu, peria alebo s umelou izoláciou.

Kolesá a podvozok

Ak sú cesty zle vyčistené, prípadne sú diery, potom je najlepšie zvoliť na zimu konštrukciu s klasickým rámom a veľkými kolesami. Takýto kočík bude môcť ísť všade a vďaka mäkkému polstrovaniu v ňom bude dieťatko veľmi pohodlné.

Môžete zvážiť aj kočík s tromi veľkými kolesami. Športové kočíky si dobre poradia aj s terénom.

Hmotnosť

Dôležitým kritériom pri výbere je hmotnosť konštrukcie. Aj keď si vyberiete najfunkčnejší detský kočík, je nepravdepodobné, že by bolo pohodlné používať, ak je príliš ťažký.

Dodatočné príslušenstvo

Na ochranu dieťaťa pred zimou je potrebná priestranná a hlboká vanička s vysokými bočnicami. Je tiež potrebné, aby mal kočík búrkovú chlopňu, ktorá dokáže ochrániť dieťa pred studeným vetrom. Kapucňa bude tiež schopná zakryť dieťatko pred nepriazňou počasia bez toho, aby rušila jeho spánok. Pokiaľ ide o látku, mala by byť nefúkaná a hustá pre vozík.

Ak žijete vo výškovej budove na horných poschodiach, mali by ste venovať pozornosť modelom s hmotnosťou nie väčšou ako 15 kg. A aj keď žijete v súkromnom dome, štruktúra, ktorá bude veľa vážiť, nebude veľmi manévrovateľná, a preto nie je vhodná.

Zimný čas nie je dôvodom na to, aby ste sedeli doma s dieťaťom! Po zakúpení kočíka na zimu si budete môcť užiť spoločne strávené chvíle pri prechádzke zimnou rozprávkou!

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články